Вітаємо всіх з Днем Конституції України!
В цей день український поет Артем Полежака створив вело-вірш:
Слухай, товариш,
Панове і пані,
Робітник,
Селянин
І митець,
Менеджер в офісі
І хлібороб,
Футболіст, керлінгіст і борець,
Буддист, мусульманин,
Йудей, кришнаїт
І вся християнськая братія
Невідворотня,
Як крах імперій
Крокує вперед Велократія!
Досить в контакті
Котиків лайкати,
Роками,
Штани протирати,
Щоб потім не було «мучітєльно больно» –
Записуйся в велократи!
Древо Життя зеленіє,
А отже,
Лиш тільки скінчиш роботу:
Геть поліфонію шизофренії –
Відчуй між ногами свободу!
Харе по екрану ганяти героїв,
Тут пофіг твій статус і титул,
Ось –
Профілактика геморрою
І всякого там
Простатиту!
Марноту марнот за гроші народні
В твій мозок впихне телебачення…
Сідай на вєлік уже сьогодні –
Зроби сам собі пАкращення!
Дороги у нас не найкращі –
Буває…
Тож зважся
Заради
Побачити
Щоб,
Як груди твоєї скво стрибають
На трасі, скажімо, Київ-Чоп.
Не з етикеток пляшкових пізнай
Що є «Степовий вітерець»!
Поглянь,
Що таке «ландшафтний дизайн»,
Як його розуміє Творець!
Побачиш, як поле,
І річка,
І ліс
На Сонце і Місяць моляться:
У неба нема чотирьох коліс
У неба лиш два колеса!
Відкрий своїх друзів
В пригоді дорожній,
І мудрість, вагою
В мільйони карат:
Людина людині –
Не місце порожнє,
А друг,
Товариш,
І велократ!







Очень классно,всё в тему.И на Маяковского похоже))))
Автор молодчина. Вірш, те що треба!!! бойовий такий!!!!